Polecamy prowadzone przez naszych specjalistów usługi. Poznań jest miejscem, gdzie znajdziecie Państwo naszą siedzibę oraz usługi, jakie wykonujemy dla Państwa zarówno obsługując organizację imprez firmowych, jak i bankietów. Zapraszamy Państwa do sprawdzenia na naszej stronie pełnej oferty naszych usług oraz kontaktu.

 

Jesteśmy firmą, która od ponad trzydziestu lat z powodzeniem zajmuje się produkcją namiotów oraz najróżniejszych wodoodpornych materiałów. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych, trwałych altan ogrodowych, lekkich hal namiotowych wykorzystywanych zarówno w handlu, przemyśle, jak i podczas uroczystości weselnych, mebli cateringowych i ogrodowych, a także wielu innych produktów. Gwarantujemy, że wszystkie nasze wyroby wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością w nawet najgorszych warunkach atmosferycznych.

 

Stanowi system gry strzeleckiej, w której mogą brać najmłodsi w wieku od 7 lat. Pociski są z miękkiej gąbki. Uczy myślenia strategicznego, komunikacji z innymi współgraczami, a również bawi i to świetna rozrywka, a również i ciekawa opcja na spędzenie wolnego czasu czy urodzin. Odwiedź nas i poczytaj więcej - o Nerf.