Polecamy prowadzone przez naszych specjalistów usługi. Poznań jest miejscem, gdzie znajdziecie Państwo naszą siedzibę oraz usługi, jakie wykonujemy dla Państwa zarówno obsługując organizację imprez firmowych, jak i bankietów. Zapraszamy Państwa do sprawdzenia na naszej stronie pełnej oferty naszych usług oraz kontaktu.

 

Jesteśmy firmą, która od ponad trzydziestu lat z powodzeniem zajmuje się produkcją namiotów oraz najróżniejszych wodoodpornych materiałów. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych, trwałych altan ogrodowych, lekkich hal namiotowych wykorzystywanych zarówno w handlu, przemyśle, jak i podczas uroczystości weselnych, mebli cateringowych i ogrodowych, a także wielu innych produktów. Gwarantujemy, że wszystkie nasze wyroby wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością w nawet najgorszych warunkach atmosferycznych.

 

Wiemy, jak ważne dla wydajności są więzi między pracownikami, a także że niezapomniane imprezy integracyjne zwiększają lojalność wobec firmy. Dlatego nasza agencja eventowa dokłada wszelkich starań, by wydarzenia team building były oryginalne i emocjonujące, a wyjazdy pracownicze kojarzyły się z dobrą zabawą i wartościowymi szkoleniami. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i kontaktu: czekamy na telefon w siedzibach w Lublinie i Warszawie!

 

Komu nie marzy się profesjonalnie przyrządzona kawa podczas szkoleń, bankietów lub innych spotkań biznesowych? Dlatego firma Skybar oferuje mobilne usługi gastronomiczne. Nasz barman lub barista dojedzie na targi, wesela lub inne spotkania, aby zagwarantować Państwu pierwszorzędne napoje. Zamów go już dzisiaj na naszej stronie internetowej!