Polecamy prowadzone przez naszych specjalistów usługi. Poznań jest miejscem, gdzie znajdziecie Państwo naszą siedzibę oraz usługi, jakie wykonujemy dla Państwa zarówno obsługując organizację imprez firmowych, jak i bankietów. Zapraszamy Państwa do sprawdzenia na naszej stronie pełnej oferty naszych usług oraz kontaktu.

 

Jesteśmy firmą, która od ponad trzydziestu lat z powodzeniem zajmuje się produkcją namiotów oraz najróżniejszych wodoodpornych materiałów. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych, trwałych altan ogrodowych, lekkich hal namiotowych wykorzystywanych zarówno w handlu, przemyśle, jak i podczas uroczystości weselnych, mebli cateringowych i ogrodowych, a także wielu innych produktów. Gwarantujemy, że wszystkie nasze wyroby wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością w nawet najgorszych warunkach atmosferycznych.

 

Wiemy, jak ważne dla wydajności są więzi między pracownikami, a także że niezapomniane imprezy integracyjne zwiększają lojalność wobec firmy. Dlatego nasza agencja eventowa dokłada wszelkich starań, by wydarzenia team building były oryginalne i emocjonujące, a wyjazdy pracownicze kojarzyły się z dobrą zabawą i wartościowymi szkoleniami. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i kontaktu: czekamy na telefon w siedzibach w Lublinie i Warszawie!

 

Miasto gdzie znajdziecie najlepsze kluby? Warszawa jest zdecydowanie wiodącym ośrodkiem, w którym bawią się miłośnicy najlepszej muzyki. Właśnie dlatego stworzenie idealnego i ekskluzywnego klubu jest tutaj tak trudno. Nam się udało. Enklawa zaprasza wszystkich imprezowiczów. Gwarantujemy niesamowite wspomnienia i godziny spędzone na parkiecie.

 

Zrealizowaliśmy stanowiska z VR dla kilkudziesięciu klientów. To świetny pomysł na spotkania firmowe czy imprezy promocyjne. Wirtualna rzeczywistość zawsze przykuwa uwagę odwiedzających stanowisko na targach branżowych, warto to wykorzystać. Możemy dodać do istniejących aplikacji np. logotyp Twojej firmy, dzięki czemu więcej osób pozna jej markę.