Chcecie Państwo zaopatrzyć się w wysokiej jakości materiały, takie jak ulotki, wizytówki czy foldery? W zakresie działalności Paper Plane umożliwiamy Wam hurtowe zamówienie na określoną ilość tego typu produktów marketingowych. Nasza usytuowana w Warszawie drukarnia za priorytet stawia sobie terminowość i wysoką jakość wszelkich udostępnianych Wam elementów papierowych. Tym samym możecie by spokojni, że z pewnością świetnie sprawdza się one w swym promocyjnym charakterze. Znajdziecie też u nas kalendarz czy pocztówki.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo długopisy metalowe najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zachwyceni również ich przystępnymi cenami. Nasza firma zajmuje się również dystrybucją innych produktów, które będą doskonale pełniły funkcje reklamowe. Możecie u nas Państwo nabyć np. eleganckie, smycze, na których wygrawerujemy logo Państwa firmy. Polecamy również nasze torebki, kubki termiczne, oraz breloki na klucze. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej oficjalnej stronie internetowej.

 

Specjalnością naszej firmy jest plakatowanie. Warszawa to jedno z miast, na terenie którego prowadzimy naszą działalność. Dzięki dużemu doświadczeniu i współpracy z agencjami, które udostępniają miejsca reklamowe jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu doskonała promocję swojej firmy, czy organizowanego wydarzenia.

 

Wychodząc naprzeciwko wysokim oczekiwaniom klientów, a także stale rosnącemu zapotrzebowaniu na profesjonalne usługi poligraficzne, firma Dynamite Design stworzyła bogaty asortyment sprzedaży urządzeń. Wykonujemy wysokiej jakości wydruk na folii, możliwy dzięki zaawansowanym technologiom oraz wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi. Zapewniamy sprawną realizację każdego zamówienia oraz bezpieczny transport na wskazany adres. Nasi konsultanci z chęcią udzielą fachowego doradztwa.

 

W celu zwiększenia rozpoznawalności swojej marki, warto spróbować niestandardowych rozwiązań. Jednym z nich jest oferowany przez nas parasol reklamowy z nadrukowanym logo firmy, które na pewno nie pozostanie niezauważone. Oferujemy zarówno klasyczne fasony automatyczne, jak i oryginalne modele z lampką, która zapewni widoczność w deszczowy dzień.

 

W celu poinformowania klientów, że w danym miejscu mogą zaopatrzyć się w leki oraz suplementy diety, stosuje się krzyże apteczne LED. Mogą być one jednostronne lub dwustronne, z wykorzystaniem jednego lub wielu kolorów diod. Produkty mają różne wymiary, wagę, a także gęstość pikseli. Można także indywidualnie ustalić między innymi animacje, czcionki, regulację szybkości efektów oraz komunikaty pojawiające się o określonych przez klienta godzinach. Do dyspozycji nabywcy oddajemy ponad czterdzieści różnych efektów świetlnych.

 

W naszym asortymencie znajdziesz akcesoria, pozwalające na lepsze wyeksponowanie materiałów reklamowych, prezentujących usługi świadczone przed Twoją firmę. Oferujemy ścianki podświetlane LED, dostępne w wielu rozmiarach, które z powodzeniem mogą stać się również elementem dekoracyjnym w nowoczesnych wnętrzach.

 

Polecamy nasz doświadczony zespół, który posiada odpowiednie uprawnienia do wykonywania prac wysokościowych. Z nami będziecie mogli zrealizować montaż reklam na wybranych wysokościach. Zgłaszają się do nas Klienci potrzebujący zamieszczenia szyldów, banerów dla swoich firm. Z nami będziecie mogli w dowolnym miejscu zamieścić promocyjne materiały w przestrzeni miejskiej. Znajdziecie u nas także pomoc w utrzymywaniu czystych elewacji, okien w budynkach użyteczności publicznej, biurowcach i wieżowcach.