Nasza firma została założona w 1993 roku, a więc działamy w branży poligraficznej już ponad 23 lata. Wykonujemy wysoko- i niskonakładowe produkty drukowane w technice offsetowej. Nasza oferta obejmuje zarówno książki i albumy, jak i czasopisma. Proponujemy również druk katalogów, folderów, broszur oraz ulotek i plakatów reklamowych. Posiadamy własną introligatornię, w której wykonujemy oprawy szyte lub klejone, a także uszlachetniamy okładki i materiały. Zapraszamy do skorzystania z usług Zakładu Poligraficznego ArtDruk.

 

Chcecie Państwo zaopatrzyć się w wysokiej jakości materiały, takie jak ulotki, wizytówki czy foldery? W zakresie działalności Paper Plane umożliwiamy Wam hurtowe zamówienie na określoną ilość tego typu produktów marketingowych. Nasza usytuowana w Warszawie drukarnia za priorytet stawia sobie terminowość i wysoką jakość wszelkich udostępnianych Wam elementów papierowych. Tym samym możecie by spokojni, że z pewnością świetnie sprawdza się one w swym promocyjnym charakterze. Znajdziecie też u nas kalendarz czy pocztówki.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo długopisy metalowe najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zachwyceni również ich przystępnymi cenami. Nasza firma zajmuje się również dystrybucją innych produktów, które będą doskonale pełniły funkcje reklamowe. Możecie u nas Państwo nabyć np. eleganckie, smycze, na których wygrawerujemy logo Państwa firmy. Polecamy również nasze torebki, kubki termiczne, oraz breloki na klucze. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej oficjalnej stronie internetowej.

 

Specjalnością naszej firmy jest plakatowanie. Warszawa to jedno z miast, na terenie którego prowadzimy naszą działalność. Dzięki dużemu doświadczeniu i współpracy z agencjami, które udostępniają miejsca reklamowe jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu doskonała promocję swojej firmy, czy organizowanego wydarzenia.