Nasza kancelaria na krakowskim rynku funkcjonuje już od 2001 roku. Skupiamy się przede wszystkim na pomocy podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą z różnych branży. Radca prawny Jakub Cebula i Współpracownicy świadczą usługi dla całego sektora - zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw oraz spółek. Prowadzimy analizy ochrony danych osobowych dla firm i rozwiązujemy ich bieżące problemy. Możemy zająć się stworzeniem audytów prawnych, przede wszystkim przedtransakcyjnych lub związanych z fuzją czy przejęciem.

 

Prawnik prowadząca własną kancelarię adwokacką zajmuje się przede wszystkim dochodzeniem praw do odszkodowania od Towarzystw Ubezpieczeniowych, a także sprawami związanymi z zagadnieniami z zakresu prawa nieruchomości, cywilnego, a także gospodarczego i handlowego. Mecenas udziela porad prawnych, sporządza i opiniuje wzory dokumentów, a także reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych. W przeciwieństwie do radcy prawnego, mecenas może jako adwokat występować przed sądem w charakterze obrońcy klienta w sprawach karnych. Siedziba kancelarii znajduje się w Katowicach.

 

Jesteśmy przekonani, że rozwód jest bardzo drażliwą kwestią i warto jest zadbać, aby w tych chwilach wszelkimi formalnościami i niejasnymi sprawami zajęli się profesjonaliści, którzy nie będą podchodzić do całej sprawy emocjonalnie. Jest on naprawdę ciężkim przeżyciem w życiu każdego człowieka i jeśli jest on nieunikniony warto zadbać, aby przebiegł szybko i bezproblemowo, bez pogłębiania konfliktów. Dzięki nam będą Państwo mogli zadbać o odpowiednią atmosferę w tej sytuacji oraz szybkie załatwienie sprawy.

 

Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnej firmy sprzątającej, która specjalizuje się w uporządkowaniu domów w Warszawie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa Kompleks. Proponujemy usługi na najwyższym poziomie, które z pewnością spełnią oczekiwania każdego z naszych Klientów. Podejmujemy się każdego wyzwania, oczyszczając dowolne powierzchnie w każdym pomieszczeniu. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami oraz skutecznymi środkami chemicznymi, co pozwala nam na uporanie się z każdym zanieczyszczeniem.

 

Nasza kancelaria prawna świadczy usługi między innymi z zakresu prawa medycznego oraz rodzinnego. Zajmujemy się również obsługą prawną firm, w tym procesami sądowymi i arbitrażowymi. Przeprowadzamy także audyt ochrony danych osobowych instytucji, który ma na celu kontrolę oraz ocenę wdrożonych wymagań prawnych.

 

Jesteśmy toruńską kancelarią świadczącą porady między innymi z zakresu spraw karnych, pracy, rodzinnych oraz spadkowych. Nasz adwokat reprezentuje zarówno firmę, jak i osobę indywidualną, przez organami administracji publicznej i sądami. Usługi prawne świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.