Nasza kancelaria na krakowskim rynku funkcjonuje już od 2001 roku. Skupiamy się przede wszystkim na pomocy podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą z różnych branży. Radca prawny Jakub Cebula i Współpracownicy świadczą usługi dla całego sektora - zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw oraz spółek. Prowadzimy analizy ochrony danych osobowych dla firm i rozwiązujemy ich bieżące problemy. Możemy zająć się stworzeniem audytów prawnych, przede wszystkim przedtransakcyjnych lub związanych z fuzją czy przejęciem.

 

Prawnik prowadząca własną kancelarię adwokacką zajmuje się przede wszystkim dochodzeniem praw do odszkodowania od Towarzystw Ubezpieczeniowych, a także sprawami związanymi z zagadnieniami z zakresu prawa nieruchomości, cywilnego, a także gospodarczego i handlowego. Mecenas udziela porad prawnych, sporządza i opiniuje wzory dokumentów, a także reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych. W przeciwieństwie do radcy prawnego, mecenas może jako adwokat występować przed sądem w charakterze obrońcy klienta w sprawach karnych. Siedziba kancelarii znajduje się w Katowicach.

 

Jesteśmy przekonani, że rozwód jest bardzo drażliwą kwestią i warto jest zadbać, aby w tych chwilach wszelkimi formalnościami i niejasnymi sprawami zajęli się profesjonaliści, którzy nie będą podchodzić do całej sprawy emocjonalnie. Jest on naprawdę ciężkim przeżyciem w życiu każdego człowieka i jeśli jest on nieunikniony warto zadbać, aby przebiegł szybko i bezproblemowo, bez pogłębiania konfliktów. Dzięki nam będą Państwo mogli zadbać o odpowiednią atmosferę w tej sytuacji oraz szybkie załatwienie sprawy.

 

Nasza kancelaria prawna świadczy usługi między innymi z zakresu prawa medycznego oraz rodzinnego. Zajmujemy się również obsługą prawną firm, w tym procesami sądowymi i arbitrażowymi. Przeprowadzamy także audyt ochrony danych osobowych instytucji, który ma na celu kontrolę oraz ocenę wdrożonych wymagań prawnych.

 

To, co może potwierdzić pokrewieństwo lub też jemu zaprzeczyć, to oczywiście badanie DNA. Pobranie niezbędnych próbek jest wyjątkowo proste i szybkie. Równie krótki jest czas oczekiwania na wyniki. Przeprowadzamy testy dotyczące zarówno ojcostwa, macierzyństwa, jak i sprawdzamy inne relacje rodzinne.