Prawnik prowadząca własną kancelarię adwokacką zajmuje się przede wszystkim dochodzeniem praw do odszkodowania od Towarzystw Ubezpieczeniowych, a także sprawami związanymi z zagadnieniami z zakresu prawa nieruchomości, cywilnego, a także gospodarczego i handlowego. Mecenas udziela porad prawnych, sporządza i opiniuje wzory dokumentów, a także reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych. W przeciwieństwie do radcy prawnego, mecenas może jako adwokat występować przed sądem w charakterze obrońcy klienta w sprawach karnych. Siedziba kancelarii znajduje się w Katowicach.

 

Jesteśmy przekonani, że rozwód jest bardzo drażliwą kwestią i warto jest zadbać, aby w tych chwilach wszelkimi formalnościami i niejasnymi sprawami zajęli się profesjonaliści, którzy nie będą podchodzić do całej sprawy emocjonalnie. Jest on naprawdę ciężkim przeżyciem w życiu każdego człowieka i jeśli jest on nieunikniony warto zadbać, aby przebiegł szybko i bezproblemowo, bez pogłębiania konfliktów. Dzięki nam będą Państwo mogli zadbać o odpowiednią atmosferę w tej sytuacji oraz szybkie załatwienie sprawy.

 

Na naszej stronie internetowej znajdziecie różnorodne usługi, jakie świadczy dla Was nasza kancelaria adwokacka. Znajdziecie u nas pomoc ze strony prawników, którzy pomogą Wam w przygotowaniu potrzebnych dokumentów, zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami. Zajmujemy się sporządzaniem pism procesowych, wniosków sądowych czy innych. Przeanalizujemy i zaopiniujemy dla Was akta. Dla naszych klientów indywidualnych czy też przedsiębiorstw stanowimy przedstawicielstwo na terenie miasta Bydgoszcz.

 

Porady prawne, pomoc w przygotowaniu pisma procesowego, przygotowanie do rozprawy sądowej lub całkowita reprezentacja klienta, to oferta kancelarii prawnej w Bydgoszczy. Adwokat Sławomir Szymański specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa, w tym karnym, administracyjnym, cywilnym, upadłościowym, podatkowego i pracy.

 

Wykonujemy usługi sanitarne na terenie całej Polski. Firma oferuje Państwu między innymi przewierty sterowane, przyłącza wodociągowe, elektryczne oraz deszczowe i kanalizacyjne. Sporządzamy projekty techniczne na życzenie Klienta, wraz z uzgodnieniami np opracowywanie dokumentacji związanej z wnioskiem o uzyskanie decyzji lokalizacyjnej.

 

Kancelaria reprezentuje Klienta przed organami ścigania. Działamy w Warszawie, Łodzi oraz Radomiu. Prawo karne to dziedzina zajmująca się m. in. znęcaniem się fizycznym i psychicznym, oszustwami, kradzieżami, rozbojami i wypadkami drogowymi. Nasz adwokat podejmie się reprezentowania Państwa strony w sądzie.

 

Prowadzę kancelarię prawną odpowiedzialną m.in. za przeprowadzanie egzekucji świadczeń pieniężnych oraz niepieniężnych od dłużnika zgodnie z sądowym tytułem wykonawczym. Prowadzę również licytacje komornicze nieruchomości na terenie Warszawy. Udzielam także wsparcia w zakresie wprowadzenia nabywających w posiadanie danej nieruchomości.

 

Zgodnie ze stosownym aktem legislacyjnym, jest to zawód zaufania publicznego. Radca prawny zobowiązany jest specyficznym kodeksem etycznym i zawodowym, definiowanym zarówno przez ustawodawcę, jak i też te grupę zawodową. Kancelaria Adwokacka Kamila Makowska w Koninie, zgodnie z przyjętymi standardami, świadczy pomoc zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Posiadamy stosowne uprawnienia, które umożliwiają nam reprezentowanie Państwa przed sądami, a także organami egzekucyjnymi i administracji publicznej.

 

Nasza gliwicka kancelaria świadczy porady prawne dla firm i przedsiębiorców. Specjalizujemy się w zagadnieniach z zakresu prawa gospodarczego oraz rejestracji znaków towarowych. Nasz adwokat współpracuje z biznesmenami zarządzającymi markami z różnych sektorów i branż. Jesteśmy otwarci także na klientów indywidualnych.

 

Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych. Nie ograniczamy się do porad prawnych. Dla swoich klientów proponujemy również zastępstwo sądowe, pomoc w przyrządzaniu pism i dopełnianiu formalności. Prowadzimy kancelarię prawną w Koninie przyjmującą zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Specjalizujemy się w pozwach o rozwód, windykacji należności i odszkodowaniach. Dokładamy wszelkich starań, by wyrok sądowy był jak najlepszy dla klienta.

 

W ramach obowiązków należących do urzędników z kancelarii, możliwe jest dochodzenie należności oraz przeprowadzanie procesów windykacyjnych. Obszar działania Komornika Sądowego to gminy takie jak Grudziądz, Gruta, Łasin, Świecie nad Osą oraz Rogóźno. Na stronie można zapoznać się z dokładną listą miejscowości.