Prawnik prowadząca własną kancelarię adwokacką zajmuje się przede wszystkim dochodzeniem praw do odszkodowania od Towarzystw Ubezpieczeniowych, a także sprawami związanymi z zagadnieniami z zakresu prawa nieruchomości, cywilnego, a także gospodarczego i handlowego. Mecenas udziela porad prawnych, sporządza i opiniuje wzory dokumentów, a także reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych. W przeciwieństwie do radcy prawnego, mecenas może jako adwokat występować przed sądem w charakterze obrońcy klienta w sprawach karnych. Siedziba kancelarii znajduje się w Katowicach.

 

Jesteśmy przekonani, że rozwód jest bardzo drażliwą kwestią i warto jest zadbać, aby w tych chwilach wszelkimi formalnościami i niejasnymi sprawami zajęli się profesjonaliści, którzy nie będą podchodzić do całej sprawy emocjonalnie. Jest on naprawdę ciężkim przeżyciem w życiu każdego człowieka i jeśli jest on nieunikniony warto zadbać, aby przebiegł szybko i bezproblemowo, bez pogłębiania konfliktów. Dzięki nam będą Państwo mogli zadbać o odpowiednią atmosferę w tej sytuacji oraz szybkie załatwienie sprawy.

 

Nasza kancelaria prawna świadczy usługi między innymi z zakresu prawa medycznego oraz rodzinnego. Zajmujemy się również obsługą prawną firm, w tym procesami sądowymi i arbitrażowymi. Przeprowadzamy także audyt ochrony danych osobowych instytucji, który ma na celu kontrolę oraz ocenę wdrożonych wymagań prawnych.

 

Na naszej stronie internetowej znajdziecie różnorodne usługi, jakie świadczy dla Was nasza kancelaria adwokacka. Znajdziecie u nas pomoc ze strony prawników, którzy pomogą Wam w przygotowaniu potrzebnych dokumentów, zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami. Zajmujemy się sporządzaniem pism procesowych, wniosków sądowych czy innych. Przeanalizujemy i zaopiniujemy dla Was akta. Dla naszych klientów indywidualnych czy też przedsiębiorstw stanowimy przedstawicielstwo na terenie miasta Bydgoszcz.

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Arabeska, prowadzącej sprzedaż wysokiej jakości dwuskrzydłowych gablot z siłownikami gazowymi, pozwalających na estetyczne wywieszanie ogłoszeń. W naszym asortymencie znajdują się modele zewnętrzne i wewnętrzne, pozwalające na przekazywanie informacji w budynkach oraz poza nimi. Są to modele wykonane z najlepszych materiałów, odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz chroniące ogłoszenia dzięki przeszkleniom. Zapewniamy szeroki wybór produktów oraz wyjątkowo korzystne ceny.

 

Porady prawne, pomoc w przygotowaniu pisma procesowego, przygotowanie do rozprawy sądowej lub całkowita reprezentacja klienta, to oferta kancelarii prawnej w Bydgoszczy. Adwokat Sławomir Szymański specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa, w tym karnym, administracyjnym, cywilnym, upadłościowym, podatkowego i pracy.

 

Jeśli zależy Tobie na profesjonalnej oraz prawidłowej poradzie prawnej, najlepszą osobą, która może Tobie pomóc, jest wyspecjalizowany adwokat z Radomia. Prawo pracy, cywilne, rodzinne , karne i administarcyjne to nasz specjalność. Proponujemy fachowe doradztwo prawne z zakresu prawa pracy i innych gałęzi. Zapraszamy!

 

Wykonujemy usługi sanitarne na terenie całej Polski. Firma oferuje Państwu między innymi przewierty sterowane, przyłącza wodociągowe, elektryczne oraz deszczowe i kanalizacyjne. Sporządzamy projekty techniczne na życzenie Klienta, wraz z uzgodnieniami np opracowywanie dokumentacji związanej z wnioskiem o uzyskanie decyzji lokalizacyjnej.