Wyjątkowym miejscem, w którym można najeść się do syta jest nasza restauracja, mieszcząca się w Poznaniu. Dzięki świeżym produktom, z których przygotowywane są potrawy, a także wieloletniemu doświadczeniu w branży, możemy zaproponować Państwu najlepsze sushi w mieście. Oferujemy także catering, m.in. na przyjęcia urodzinowe czy wesela.

 

W zależności od regionu, przyzwyczajeń i prywatnych upodobań jemy kopytka z różnymi dodatkami. Z cukrem i cynamonem na słodko, z cebulą i sosem gulaszowym lub nawet tylko i wyłącznie z masłem! Dzięki nam możesz przetestować wszystkie możliwości, wybierając nasze gotowe dania, które wystarczy tylko podgrzać!

 

Na krakowskim Kazimierzu znajdują się klimatyczne restauracje, wśród których coś dla siebie znajdzie każdy. Jedną z nich jest lokal oferujący tradycyjną kuchnię polską i żydowską. Na miejscu można spróbować m.in. kremu cebulowego z serową bagietką, pierogów z dzika z dodatkiem zasmażanej czerwonej kapusty czy wątróbki z żurawiną i serem brie.

 

Każda para młoda poszukuje takiego miejsca na organizację przyjęcia dla gości, które na długo zapadnie wszystkim w pamięci. Udane wesele w Poznaniu zagwarantuje klimatyczna restauracja, która stwarza idealne warunki do wspólnej zabawy i przeżywania tych wyjątkowych chwil. Sala restauracyjna zapewnia wspaniałe świętowanie po uroczystości ślubnej.

 

Zapracowaliśmy sobie na miano miejsca wyjątkowego na imprezowej mapie grodu Kraka. Nasz klub organizuje liczne koncerty z muzyką na żywo we wnętrzu stylowo urządzonej piwnicy w samym centrum Krakowa. Mamy rozmach, a nasza działalność nie ogranicza się do prezentacji utworów zespołów. Naszych gości zachęcamy także do zapoznania się z menu restauracji oraz bacznego śledzenia kalendarza wydarzeń. Możliwe, że wkrótce ponownie zorganizujemy wernisaż lub pokaz.