Jeżeli pragniesz poznać zupełnie nową formę odpoczywania, to koniecznie zawitaj do hotelu Dom Kuracyjny Messa we Władysławowie. To tutaj, oprócz doskonałej lokalizacji i niezwykłych atrakcji turystycznych, przygotowujemy dla naszych gości ciekawe programy rehabilitacyjne. Na uwadze mamy zarówno ich okazjonalny odpoczynek, jak i zabiegi zdrowotne.

 

Nasz dom wypoczynkowy mieści się w Zakopanem, gdzie do dyspozycji gości oddajemy bogato wyposażone, przestronne pokoje z balkonami i widokiem na tatrzańskie szczyty. Hotel posiada strefę SPA, w której nie tylko wypoczniesz, ale także skorzystasz z sauny, jacuzzi, studia cardio, hydroterapii czy pokoju relaksu.

 

Mniejsze miasta zlokalizowane niedaleko stolicy także oferują ciekawe atrakcje turystyczne. Szukając noclegu, warto zapoznać się z usługami, jakie oferuje ten hotel znajdujący się bardzo blisko Warszawy. Świetnie wyposażone pokoje, najlepsze zabiegi SPA, sale konferencyjne oraz weselne - a to wszystko w jednym miejscu!

 

Pensjonat nad morzem dla niektórych może się kojarzyć z luksusem, a dla innych ze standardami placówki, której progu nie warto przekraczać. Jednakże jakkolwiek dany pensjonat nad morzem by się nie kojarzył, nie możemy zapominać o tym, że wszystkie hotele są tutaj magiczne - z racji umiejscowienia w tak magicznym miejscu. Zapraszamy do naszego pensjonatu.