Prowadzimy wygodny i tani hotel w Warszawie, którego dogodna lokalizacja sprawia, że korzysta z jego usług wielu turystów i biznesmenów, którzy pragną zrobić sobie wygodną przerwę w podróży. Gościom oferujemy przestronne pokoje, które posiadają własne łazienki, a także dostęp do Internetu i telewizję satelitarną. Są również dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Komfortowe, dobrze wyposażone wnętrza oraz dostęp do restauracji o wysokim standardzie zapewnią wypoczynek na najwyższym poziomie. Zapraszamy do C.H.K. Wald.

 

Jeżeli pragniesz poznać zupełnie nową formę odpoczywania, to koniecznie zawitaj do hotelu Dom Kuracyjny Messa we Władysławowie. To tutaj, oprócz doskonałej lokalizacji i niezwykłych atrakcji turystycznych, przygotowujemy dla naszych gości ciekawe programy rehabilitacyjne. Na uwadze mamy zarówno ich okazjonalny odpoczynek, jak i zabiegi zdrowotne.

 

Nasz dom wypoczynkowy mieści się w Zakopanem, gdzie do dyspozycji gości oddajemy bogato wyposażone, przestronne pokoje z balkonami i widokiem na tatrzańskie szczyty. Hotel posiada strefę SPA, w której nie tylko wypoczniesz, ale także skorzystasz z sauny, jacuzzi, studia cardio, hydroterapii czy pokoju relaksu.

 

Wkrocz do świata luksusu i wynajmij jeden z wytwornych pokoi oraz apartamentów, które czekają na Ciebie w naszej rezydencji. Boutique hotel to magiczne miejsce, którego uroku dopełniają wykwintne dania serwowane w restauracji, a także kompleks SPA, gdzie możesz zrelaksować się na jednym z proponowanych zabiegów.

 

Mniejsze miasta zlokalizowane niedaleko stolicy także oferują ciekawe atrakcje turystyczne. Szukając noclegu, warto zapoznać się z usługami, jakie oferuje ten hotel znajdujący się bardzo blisko Warszawy. Świetnie wyposażone pokoje, najlepsze zabiegi SPA, sale konferencyjne oraz weselne - a to wszystko w jednym miejscu!