Mniejsze miasta zlokalizowane niedaleko stolicy także oferują ciekawe atrakcje turystyczne. Szukając noclegu, warto zapoznać się z usługami, jakie oferuje ten hotel znajdujący się bardzo blisko Warszawy. Świetnie wyposażone pokoje, najlepsze zabiegi SPA, sale konferencyjne oraz weselne - a to wszystko w jednym miejscu!

 

Szukasz miejsca idealnego na niezapomniane przyjęcie ślubne? Wesele na Kaszubach możesz zorganizować w Hotelu Kiston. Udostępniamy Państwu elegancką, pięknie ustrojoną salę. Oferujemy menu takie, jakie Państwo wybierzecie. Organizujemy powitanie chlebem i solą, częstujemy wchodzących gości winem musującym. Parom Młodym pomagamy w wyborze cukierni sprzedających torty, fryzjerów, manicurzystów. Spraw, by twoi goście wspaniale się bawili.

 

Odpowiednio posegregowana odzież jest istotna zarówno w domu, jak i sklepie czy też pralni. W utrzymaniu porządku pomogą produkty z naszego asortymentu, takie jak metalowe wieszaki na ubrania. Artykuły te posiadają standardowy kształt i są niezykle wytrzymale, dzięki nim z łatwością uporządkujesz różnorodną odzież.

 

Wybierasz się w podróż kamperem? A może wyruszasz autostopem i planujesz biwak ze swoimi przyjaciółmi? Zaopatrz się w najbardziej potrzebne akcesoria! Nasz sklep turystyczny oferuje szeroki wybór dodatków dla każdego podróżnika. Znajdziesz tu hamaki, przenośne ekspresy, naczynia do gotowania oraz ubrania.