Prowadzimy wygodny i tani hotel w Warszawie, którego dogodna lokalizacja sprawia, że korzysta z jego usług wielu turystów i biznesmenów, którzy pragną zrobić sobie wygodną przerwę w podróży. Gościom oferujemy przestronne pokoje, które posiadają własne łazienki, a także dostęp do Internetu i telewizję satelitarną. Są również dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Komfortowe, dobrze wyposażone wnętrza oraz dostęp do restauracji o wysokim standardzie zapewnią wypoczynek na najwyższym poziomie. Zapraszamy do C.H.K. Wald.

 

Szukasz najlepszej opcji zakwaterowania w stolicy? Zależy Ci na w pełni komfortowym wypoczynku, a także na lokalizacji, która umożliwi Ci załatwienie wszystkich niezbędnych spraw lub zwiedzanie? Jeżeli tak, to doskonałą opcją okaże się dla Ciebie Hotel Wiatraczna mieszczący się w samym centrum Warszawy. U nas możesz liczyć na doskonale urządzone pokoje z wieloma udogodnieniami, smaczne posiłki serwowane przez naszych Szefów Kuchni, a także na profesjonalną obsługę, z której będziesz mógł korzystać o każdej porze dnia i nocy.

 

Jeżeli pragniesz poznać zupełnie nową formę odpoczywania, to koniecznie zawitaj do hotelu Dom Kuracyjny Messa we Władysławowie. To tutaj, oprócz doskonałej lokalizacji i niezwykłych atrakcji turystycznych, przygotowujemy dla naszych gości ciekawe programy rehabilitacyjne. Na uwadze mamy zarówno ich okazjonalny odpoczynek, jak i zabiegi zdrowotne.

 

Nasz dom wypoczynkowy mieści się w Zakopanem, gdzie do dyspozycji gości oddajemy bogato wyposażone, przestronne pokoje z balkonami i widokiem na tatrzańskie szczyty. Hotel posiada strefę SPA, w której nie tylko wypoczniesz, ale także skorzystasz z sauny, jacuzzi, studia cardio, hydroterapii czy pokoju relaksu.

 

Dzięki przestronnym salom biesiadnym, profesjonalnej obsłudze kelnerskiej oraz specjalizacji w staropolskiej, tradycyjnej kuchni, organizacja wesel nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zadbamy zarówno o komfort jak i niezapomniane wrażenia gości, a dla nowożeńców przygotujemy specjalny apartament małżeński.

 

Oferujemy wycieczki dla grup meleksami w stylu retro. Dzięki temu zobaczysz atrakcje turystyczne takie jak kościół św. Jakuba czy ratusz w Sandomierzu. Przewodnik z licencją opowie w ciekawy sposób o historii przepięknego miasta położonego w województwie świętokrzyskim. W przypadku większych grup jesteśmy w stanie odebrać turystów z miejsca zakwaterowania.

 

Jeśli lubisz dobrą zabawę i przygody na wodzie, to sprawdź nasz czarter jachtów w Giżycku. Klientom oferujemy duży wybór nowoczesnych łodzi, które w zależności od modelu są wyposażone w meble oraz kambuz z kuchenką. Korzystając z oferty możesz popływać po jeziorach Niegocin oraz Kisajno i podziwiać piękne widoki.