Agencja od niemal dekady oferuje różne usługi jak popularna akademia ślubna, profesjonalne szkolenia i kursy na przyszłych konsultantów oraz organizatorów. Oprócz solidnego przygotowania na przyszłych wedding plannerów specjalizujemy się również w planowaniu i organizacji ceremonii i wesel polskich, oraz międzynarodowych.

 

Usługi tłumaczeniowe mogą być skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W ofercie naszego biura tłumaczeń znajdą Państwo nie tylko zwykłe tłumaczenia pisemne czy ustne, ale też przysięgłe, techniczne czy tłumaczenia dokumentów samochodowych. Każdy ze specyficznych rodzajów tłumaczeń wymaga specjalnego zasobu słownictwa i umiejętności. W naszym biurze zatrudniamy tylko wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy, dla który tłumaczenia dokumentów samochodowych czy prawne to żaden problem.

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu dotyczy między innymi tego, jak ważna jest racjonalna gospodarka odpadami firmy. Dzięki przemyślanym, dopasowanym do danego obszaru działaniom, można ograniczyć produkcję śmieci i tym samym degradację środowiska. Zajmujemy się recyklingiem i pokazujemy, jak zarządzać zużytymi artykułami.

 

Chcesz wzbudzić zainteresowanie uczniów omawianym tematem lekcji? Oferujemy pomoce dydaktyczne dla nauczycieli, dzięki którym prowadzenie zajęć stanie się o wiele łatwiejsze. Polecamy gry i zabawy edukacyjne, akcesoria do pracowni chemicznych oraz wiele plansz tematycznych do sali polonistycznej. Sprawdź całą naszą ofertę wsparcia edukacyjnego!