Nadzór i eksploatacja urządzeń zasilanych na prąd wymaga posiadania stosownych certyfikatów. Uprawnienia SEP można zdobyć po zaliczeniu egzaminu, do którego z kolei podchodzi się po odbyciu kursu w części teoretycznej i praktycznej. Zapisać się na niego można na stronie internetowej Stowarzyszenia Energetyków Polskich im. Romana Januszkiewicza.

 

Chciałbyś nauczyć się języka obcego, ale nie masz czasu na udział w zajęciach odbywających się w szkole językowej? Z nami zdobędziesz nowe umiejętności i rozwiniesz dotychczasowe bez wychodzenia z domu! Oferujemy profesjonalny kurs angielskiego przez internet. Wystarczy dostęp do sieci w dowolnym miejscu i porze, aby móc brać udział w efektywnych lekcjach prowadzonych przez naszych wykwalifikowanych lektorów, którzy korzystają z nowoczesnych metodologii nauczania i profesjonalnych materiałów dydaktycznych.

 

Bardzo przydatny okazuje się być także tłumacz niemiecko - polski. Wrocław, ze względu na położenie w zachodniej części kraju, jest chętnie odwiedzany przez sąsiadów zza zachodniej granicy. Niemcy przybywają tu chętnie, by odpocząć lub rozerwać się, a wszystko to - za pieniądze mniejsze niż w ich kraju. W takich sytuacjach niezwykle przydatny bywa tłumacz niemiecko - polski.