Nadzór i eksploatacja urządzeń zasilanych na prąd wymaga posiadania stosownych certyfikatów. Uprawnienia SEP można zdobyć po zaliczeniu egzaminu, do którego z kolei podchodzi się po odbyciu kursu w części teoretycznej i praktycznej. Zapisać się na niego można na stronie internetowej Stowarzyszenia Energetyków Polskich im. Romana Januszkiewicza.

 

Chciałbyś nauczyć się języka obcego, ale nie masz czasu na udział w zajęciach odbywających się w szkole językowej? Z nami zdobędziesz nowe umiejętności i rozwiniesz dotychczasowe bez wychodzenia z domu! Oferujemy profesjonalny kurs angielskiego przez internet. Wystarczy dostęp do sieci w dowolnym miejscu i porze, aby móc brać udział w efektywnych lekcjach prowadzonych przez naszych wykwalifikowanych lektorów, którzy korzystają z nowoczesnych metodologii nauczania i profesjonalnych materiałów dydaktycznych.

 

Chcesz nauczyć się angielskiego, rosyjskiego, a może hiszpańskiego? W takim razie zgłoś się do nas! Przeprowadzamy profesjonalne, dokładne oraz pełne kursy językowe w Szczecinie. Jesteśmy tu po to, żebyś w prosty i szybki sposób mógł nauczyć się podstaw, bądź podnieść swój poziom umiejętności. Zapraszamy!