Jeżeli chcesz wykonać dobre zdjęcia produktów na sprzedaż we własnym domu, to dobrze sprawdzi się fotografia bezcieniowa. Zestaw do jej wykonywania znajdziecie na naszej stronie internetowej. Najczęściej zawiera on namiot lub specjalny stół, który zwiększa efekt wizualny prezentowanych przez Ciebie przedmiotów.

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo papier fotograficzny w wersji Glossy, Satin oraz Matt. Proponujemy asortyment do systemów Drylab, Suchy Lab oraz MiniLab. Proponowany papier doskonale nada się do wykonywania fotografii ślubnych lub portretów. Wybrane warianty mogą być również stosowane do produkcji broszur, kalendarzy oraz pocztówek.

 

W oryginalnych aranżacjach stosowane są nieszablonowe formy wyposażenia oraz atrakcyjne dodatki. Interesującym uzupełnieniem wnętrz są obrazy akwarelowe, które mogą ozdobić pokój dzienny lub nastrojową sypialnię. W zależności od upodobań można wybrać określony temat, który zostanie przedstawiony na płótnie - krajobraz, naturę czy architekturę.

 

Jeżeli robione przez członków rodziny amatorskie zdjęcia nie wystarczają jako pełna pamiątka wartościowego wydarzenia, do Państwa usług jest w pełni profesjonalny fotograf. Poznań to miasto, w którym Maciej Szebiotko z firmy Super Foto przyjmie ogromną ilość zleceń, jednak z równą chęcią obsługuje także klientów z całej Polski. Pracuje na ślubach, imprezach okolicznościowych i dowolnych innych wydarzeniach, które nasi klienci chcieliby uwiecznić. Serdecznie zapraszam do współpracy. Przygotowuje filmy, zdjęcia i albumy.

 

Pastele olejne, ołówki, pisaki i farby pozwalają dzieciom nakreślić swoje emocje. W ramach naszych usług proponujemy najlepsze artykuły piśmiennicze dla wszystkich maluchów. Jeśli chcesz zatem zapewnić swojej pociesze najkorzystniejsze rozwiązania i zagwarantować odpowiedni rozwój - zgłoś się do nas!

 

Obecnie zrobienie fotografii to żaden problem, jednak pójście do studia i zamówienie odbitek na papierze może być już nieco kłopotliwe. Dlatego polecamy wyjątkową ofertę, czyli wywoływanie zdjęć przez internet. Usługę realizujemy zgodnie z cennikiem i z wykorzystaniem wysokiej jakości papieru, co zapewnia trwałość i znakomite wrażenia estetyczne.

 

Choć odchodzi się od wywoływania odbitek, to nadal potrzebne są nam zdjęcia do dowodu, który trzeba wymieniać co kilka lat. Dlatego też nasz salon oferuje kompleksową obsługę w tej sprawie. Zapiszemy Twoją podobiznę zarówno na płycie, jak i na wydrukowanym, specjalnym papierze, przydatnym przy okazji wyrabiania nowego dokumentu w urzędzie.