To, jak goście będą bawili się w trakcie imprezy w bardzo dużym stopniu zależy od organizatora, który powinien zapewnić odpowiednią rozrywkę. Fotobudka SHOW pozwala na całe godziny szaleństw przed obiektywem i zapewnienie sobie doskonałej pamiątki w postaci zdjęć. Dostarczamy ją m. in. na terenie Zielonej Góry.

 

Jeżeli planujesz najważniejszy dzień w swoim życiu i szukasz profesjonalnego fotografa na ślub w Warszawie, skorzystaj z moich usług. Posiadam wieloletnie doświadczenie w uwiecznianiu najpiękniejszych chwil w życiu - jest to nie tylko moja praca, ale także pasja. Do każdej Młodej Pary podchodzę indywidualnie, by spełnić ich oczekiwania i zapewnić im pamiątkę, która będzie przypominała o najważniejszych momentach w atrakcyjny sposób. Wykonuję reportaże, a także sesje plenerowe. Zapewniam korzystne ceny.

 

Jesteś świeżo upieczoną mamą? Dopiero spodziewasz się dziecka? A może Twój bobas właśnie zaczyna chodzić? Wiemy, jak ważne jest zatrzymanie tych pięknych i czułych chwil na zdjęciach. Moją specjalnością jest fotografia noworodkowa, brzuszkowa oraz dziecięca. Zajmuję się także tworzeniem wspaniałych i wzruszających sesji rodzinnych.

 

Z myślą o Parach Młodych poszukujących profesjonalnego instruktora, który nauczy, jak zatańczyć walca do romantycznej melodii, a także o osobach, które chcą nauczyć się rumby, salsy i innych stylów oferujemy specjalne kursy. Nauka tańca w krakowskiej szkole to gwarancja doskonałej zabawy i poznania wielu fantastycznych osób!